Equip

Integrants de l'Executiva Nacional i Coordinadors Territorials.


Álvaro Clapés-Saganyoles i Baena
Álvaro Clapés-Saganyoles i Baena

Secretaria General

Sarrià-Sant Gervasi (Barcelona)

Montse Auguets Canes
Montse Auguets Canes

Secretaria de Finances

Solsona (Solsonès)

Pau Argelaguet Franquelo
Pau Argelaguet Franquelo

Estratègia Digital

Sabadell (Vallès Occidental)

Sergi Mariné Santos
Sergi Mariné Santos

Acció Climàtica i Infraestructures

Les Corts (Barcelona)

Ariadna Moya Rot
Ariadna Moya Rot

Vegueria Comarques de Barcelona

Sant Joan Despí (Baix Llobregat)

Arnau Vives Juan
Arnau Vives Juan

Barcelona

Horta-Guinardó (Barcelona)

Ariadna Urroz Segura
Ariadna Urroz Segura

Presidència del Consell Nacional

Sabadell (Vallès Occidental)

Narcís Junquera Cros
Narcís Junquera Cros

Comunicació, Premsa i Imatge

Amer (La Selva)

Oriol Marín Subirà
Oriol Marín Subirà

Afers Exteriors

Argentona (Maresme)

Laia Barberà Parera
Laia Barberà Parera

Economia, Ocupació i Habitatge

Horta-Guinardó (Barcelona)

Robert Monzonis Gómez
Robert Monzonis Gómez

Vegueria Penedès

Cubelles (Garraf)

Aleix Roca Girbau
Aleix Roca Girbau

Comarques Centrals

Castellterçol (Moianès)

Víctor López Payà
Víctor López Payà

Secretaria d'Organització i Territori

Mataró (Maresme)

Sandra Grau López
Sandra Grau López

Militància

Vic (Osona)

Elisenda Graell Collell
Elisenda Graell Collell

Educació, Cultura i Llengua

Gràcia (Barcelona)

Gil Vilarrasa Mas
Gil Vilarrasa Mas

Política municipal i Governança

Seva (Osona)

Roger Gravet Choy
Roger Gravet Choy

Alt Pirineu i Aran

La Seu d'Urgell (Alt Urgell)

Oriol Vila i Casellas
Oriol Vila i Casellas

Comarques Gironines

Girona (Gironès)

Joan Mir Martínez
Joan Mir Martínez

Secretaria d'Acció Política

Banyoles (Pla de l'Estany)

Josep Grima Gálvez
Josep Grima Gálvez

Activisme

Calella (Maresme)

Paula Moyano Ramon
Paula Moyano Ramon

Igualtat i Benestar Social

Les Corts (Barcelona)

Joel Reguant Escarrà
Joel Reguant Escarrà

Presidència del Comitè d'Arbitratge, Mediació i Disciplina

Roda de Ter (Osona)

Míriam Forcadell Estrem
Míriam Forcadell Estrem

Camp de Tarragona

Reus (Baix Camp)

Marc Anguera Gisbert
Marc Anguera Gisbert

Terres de l'Ebre

Tortosa (Baix Ebre)